McGard Polska

Z amerykańską firmą od zabezpieczeń antykradzieżowych współpracujemy już od ponad dwudziestu pięciu lat. McGard w początkach swojej działaności produkował oprzęt i wyposażenie wyłącznie na zamówienia NASA i armii. Przełom w działalności firmy nastąpił w momencie, gdy L.D. McCaulay opatentował nakrętkę, chroniącą koła od kradzieży. Od lat 60-tych McGard koncentruje się już wyłącznie na produkcji zabezpieczeń antykradzieżowych na rynki komercyjne.

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP DO OFERTY HURTOWEJ

Tak współpracuje się ze STYLAUTO

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów detalicznych, jak i do hurtowników Partnerzy STYLAUTO mogą liczyć na owocną, długofalową współpracę, która opiera się na zasadzie obopólnych korzyści. Partnerom gwarantujemy markowe produkty w bezkonkurencyjnej, stabilnej cenie. Zapewniamy stałą dostępność produktów cieszących się największą popularnością. Wspieramy również działania pro sprzedażowe.

Współpracuj z hurtownią STYLAUTO!

✓ Realizacja zamówień od 3 do 7 dni roboczych
✓ Niezawodna dostawa z DPD
✓ Dostęp do specjalnych ofert promocyjnych STYLAUTO
✓ Stały kontakt z kierownikiem działu hurtowego
✓ Płatności internetowe, przelew, pobranie, gotówka przy odbiorze osobistym
✓ Informacje o nowościach producenta


Ponad 100 tysięcy sprzedanych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych

Niezabezpieczone koła - opony i felgi są tak łatwe w demontażu, że stają się często bardzo łatwym łupem złodziei. A przecież to nie lada wydatek i kłopot dla właściciela auta. Koła, tj. felgi i opony to często koszty rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych i unieruchomiony pojazd na kilka dni. Warto zauważyć, że już sama próba kradzieży prowadzi do poluzowania elementów mocujących koła, co z kolei skutkować może oderwaniem się kół podczas jazdy. Zabezpieczenia McGArd skutecznie zniechęcają potencjalnych złodziei. Popularność McGarda w Polsce tylko potwierdza, że pieniądze zainwestowane w zabezpieczenia kół zwracają się z nawiązką.

Co składa się na fenomen McGarda?

 • IDENTYFIKACJA
  (rozmiar gwintu, numer części, oznaczenie marki – na każdym produkcie)
 • UTWARDZONA STAL KONSTRUKCYJNA
  (Każda nakrętka na wsrkoś hartowana, pozwala to osiągnąć najwyższą twardość).
 • PRECYZJA POWIERZCHNI PRZYLEGANIA
  (Stosowana przez McGard norma dla powierzchni styku elementów współpracujących o 30% przewyższa standardy OEM).
 • RESTRYKCYJNY SKŁAD CHEMICZNY STALI
  (McGard stosuje ściśle dobraną chemicznie stal, wykonaną na specjalne zamówienie).
 • NAJLEPSZE CHROMOWANIE W PRZEMYŚLE
  (Trzy warstwy niklu i jedna warstwa mikroporowego chromu. Pierwsza – uodparnia na korozję, druga – nadaje połysk, trzecia, wraz z mikroporowatą warstwą chromu zabezpiecza przed niszczącymi czynnikami środowiska).
 • PRECYZJA WYKONANIA GWINTU
  (Wszystkie śruby i nakrętki firmy McGard spełniają lub przekraczają najwyższe standardy obciążeniowe OEM, od 135.000 do 160.000 PSI).

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP DO OFERTY HURTOWEJ