Aktualności

Ponad 80% produkcji Supersprint jest eksportowane poza terytorium Włoch, co świadczy o prestiżu i reputacji zdobytej od 55 lat działalności. Wiele najpopularniejszych na świecie profesjonalnych firm zajmujących się modyfikacją aut (w tym gro Niemieckich tunerów), wybiera fachowość Supersprinta dla wszystkich swoich projektów – od luksusowych, pojazdów premium po najbardziej agresywne egzotyki.
Enlarger, dual, Caliper-OE, Carbon. Central, Racing, Colors, Polish, Twin Colors - sprawdź wersje specjalne hamulców sportowych K-Sport.
Toyota GR Yaris (nie Yaris GR, jak podkreślają puryści) to samochód pod wieloma względami niezwykły, który powstał wbrew wszystkim obowiązującym trendom we współczesnej motoryzacji. Oby nie okazał się ostatnim przedstawicielem gatunku samochodów, które są budowane dla pasjonatów motoryzacji.
K-Sport Racing to jedna z najbardziej uznanych marek projektujących i produkujących wysokowydajne układy hamulcowe, zestawy zawieszeń gwintowanych oraz pneumatycznych a także felg uzyskiwanych ekskluzywną metodą kucia.

Mercedes-Benz to kultowa marka mająca swoje początki jeszcze z XIX wieku. Właścicielom brandu Mercedes niezmiennie od prawie już 150 lat przyświeca zachowanie najwyższych standardów w kryteriach: jakości, fascynacji, innowacji i bezpieczeństwa.

Tuning Mercedesa to bez wątpienia rozwiązanie dla fascynatów - poznajcie Państwo najciekawsze rozwiązania z naszej oferty dla swoich aut.

Nasi klienci często pytają nas, które klocki hamulcowe powinni wybrać. Przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie porównujące możliwości 3 rodzajów klocków do hamulców K-Sport, które mamy w ofercie.
Trwa letnia promocja All in Tuning - wydaj 1000 zł a otrzymasz 100 zł. Sprawdź, co mówią zadowoleni klienci o produktach z kategorii TUNING w sklepie STYLAUTO i wybierz produkt dla siebie!
Jako kierowca BMW, wiesz jak ważna jest precyzja i profesjonalizm. Marka kojarzona ze sportowym charakterem i wyjątkową linią nadwozia, wyposażoną w jedne z najlepszych silników na świecie. Twój samochód to kunszt współczesnej motoryzacji, ale może warto dodać od siebie coś wyjątkowego, co wyróżni go na tle pozostałych samochodów? Stwórz unikatowe BMW korzystając z bezpiecznych rozwiązań tuningowych w ofercie STYLAUTO.
Poznaj felgi wciąż mało znane na polskim rynku, pomimo niewątpliwych atutów - są to obręcze o najlepszych parametrach, lekkie, agresywne, ze sportowym zacięciem.
Tuning wydechów w wydaniu bezkonkurencyjnego producenta Supersprint