Zawieszenie BMW F06 xDrive (Cancellation Kit for Electronic Damping) 11~18

Zestaw K-SPORT Racing - STREET z modułem anulowania błędów

Indeks katalogowy: K-BM-84 -C-STR / Indeks handlowy: K-BM-84 -C-STR

 • Dostępność: Dostępne
 • Czas dostawy: Realizacja do 30 dni
 • Koszt dostawy: od 0,00 zł (Kurier DPD przedpłata)
 • MARKA:
 • NUMER STYLAUTO:
  • K-BM-84 -C-STR
 • NUMER MARKI:
  • K-BM-84 -C-STR
11 391,00 zł brutto / szt.

korzysci1

Produkt zakupiony do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

korzysci2

Oferujemy osprzęt wyprodukowany na terenie Unii Europejskiej

korzysci3

Tylko oryginalne części wysokiej jakości

korzysci4

Masz 24 miesiące gwarancji na każdy produkt

korzysci5

Precyzja wykonania i powtarzalność każdego produktu od liderów branży światowego rynku poparta najwyższymi certyfikatami uznania

korzysci6

Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 150 zł

Cechy

Informacje dodatkowe
Informacje uzupełniające:
 • Zestaw zawieszenia gwintowanego „STREET” cechy kluczowe

  36-stopniowe ustawienie tłumienia dają możliwość swobodnej regulacji ustawień tłumienia, aby móc spełnić wymagania w ramach konfiguracji pod twarde nawierzchnie i duże prędkości.

  Górne mocowanie dla McPhersona wyposażone jest w rozwiązanie PILLOWBALL z gumową powłoką (jeśli nie jest inaczej - patrz “Typ mocowania górnego”), co pozwala zachować komfort na poziomie 60% w stosunku do rozwiązania fabrycznie stosowanego.

  ”Pillowball" - zamiast konwencjonalnego elementu gumowego posiada mocowanie łożyskowe na solidnych metalowych platformach w celu ograniczenia niepożądanych odchyleń występujących na zakrętach.

  Sztywności sprężyn i tłumienia amortyzatorów dopasowano do codziennej eksploatacji jednak doskonale sprawdza się także w warunkach torowych wyścigów weekendowych.

Informacje uzupełniające cd.:
 • Kolumna fi50 mm z tłokiem fi44 mm konstrukcji jedno-rurowej, olej i gaz w oddzielnych komorach co zwiększa siłę tłumienia i stabilność. Korpus amortyzatorów wykonano z kutego aluminium (6061) w celu zmniejszenia wagi oraz zwiększenia trwałość i odporności na korozję w trudnych warunkach zimowych uwzględniając możliwy kontakt z solą drogową.

  Funkcja regulacji wysokości zawieszenia zapobiega zbyt mocnemu ściskaniu sprężyn i powstawaniu niepożądanych dźwięków. System także nie pozwala na zbyt mocne podniesienie auta, co może skutkować brakiem właściwego osadzenia sprężyny w miejscach przylegania, co zapobiega uszkodzeniu amortyzatorów i innych elementów zawieszenia czy nadwozia.

  Wysokość zawieszenia można obniżyć o 60 ~ 100 mm w stosunku do wartości fabrycznych auta.

  Zestaw zawiera moduły do anulowania błędów dla zawieszeń wyposażonych z elektroniczną regulacją amortyzatorów co pozwala uniknąć komunikatów o błędach na desce rozdzielczej po zmianie zawieszenia.

Opis

Zestaw zawieszenia gwintowanego obejmuje komplet na przednią i tylną oś tj. sprężyny, amortyzatory oraz elementy montażowe niezbędne dla instalacji zestawu w przedmiotowym pojeździe

Typ mocowania górnego:

Przód:
 • A - ALUMINIOWE
Tył:
 • A - ALUMINIOWE

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier DPD przedpłata : od 0,00 zł
Odbiór w sklepie przedpłata : od 0,00 zł