Tuning Mercedesa - co możesz zrobić dla swojego samochodu?

2021-08-05

Mercedes-Benz to kultowa marka mająca swoje początki jeszcze z XIX wieku. Właścicielom brandu Mercedes niezmiennie od prawie już 150 lat przyświeca zachowanie najwyższych standardów w kryteriach: jakości, fascynacji, innowacji i bezpieczeństwa.

Tuning Mercedesa to bez wątpienia rozwiązanie dla fascynatów - poznajcie Państwo najciekawsze rozwiązania z naszej oferty dla swoich aut.

1. TUNING NADWOZIA - BODYKIT LORINSER DO MERCEDESA

Lorinser body kit wyznacza nowe trendy w modyfikacjach optycznych samochodów marki Mercedes i Smart

W zestawie możesz dobrać do swojego modelu Mercedesa następujące części:

 • przednie i tylne zderzaki,
 • spoilery,
 • listwy progowe,
 • lampy,
 • błotniki,
 • obudowy lusterek,
 • dyfuzory
 • i wiele innych, dzięki którym samochody zyskują nową formę.

DOBIERZ DO AUTA


2.a. UKŁADY WYDECHOWE SUPERSPRINT DO MERCEDESA

Supersprint to gwarancja eleganckiego wykończenia twojego samochodu, lepsza wydajność auta i niepotwarzalna barwa dźwięku. Najwyższa jakość w kategorii tuningu układu wydechowego!

Wydechy SUPERSPRINT zapewnią Ci:

 • zwiększenie dynamiki auta o około 3-5 %
 • rasowe brzmienie
 • efektowne wykończenie

DOBIERZ DO AUTA


2.b. UKŁADY WYDECHOWE LORINSER DO MERCEDESA

Lorinser to producent specjalizujący się w tuningu Mercedesa i Smarta - każdy wydech producenta jest zaprojektowany specjalnie dla danego modelu samochodu. Perfekcyjne brzmienie i ponadczasowy wygląd wyróżniają Lorinser na rynku wydechów.

Sprawdź katalog rozwiązań dla Twojego modelu i rocznika samochodu:

na stronie Lorinser.com.pl


3. ZESTAWY HAMULCOWE DO MERCEDESA

https://static.abstore.pl/design/accounts/b2c-stylauto/img/loga-do-opisow/k-sport-logo.png

K-Sport to najwyższa jakość na rynku hamulców samochodowych. Wyróżnia je wiele cech, w tym: najlepsza technologia, materiał: kute aluminium, większa niż w innych hamulcach ilość tłoczków, superlekka, wentylowana i nawiercana konstrukcja. Wszystkie te cechy gwarantują trwałość, siłę i skuteczność hamowania. Zestaw K-SportRacing znacznie obniża masę nieresorowaną układu co poprawi komfort, bezpieczeństwo i jakość prowadzenia auta a lepsze schładzanie potwierdzi ich wartość w najtrudniejszych, ekstremalnych warunkach. K-SPORTRACING to także poprawa estetyki – samochód staje się wyjątkowy!

Hamulce K-SPORT wzbogacą Twoje auto o:

 • wyższą skuteczność hamowania
 • komfort podczas hamowania
 • sportowy look
 • DOBIERZ DO AUTA


  4. FELGI

  FELGI FONDMETAL

  Fondmetal zdobył uznanie na torach wyścigowych na całym świecie, gdzie rozgrywały się najważniejsze wydarzenia związane z motosportem – niezawodność i szybkość stają się tam priorytetem.

  Felgi Fondmetal to dla Twojego Mercedesa:

  • mniejsza waga koła
  • świetna wytrzymałość
  • wyjątkowy wygląd

  DOBIERZ DO AUTA


  FELGI LORINSER

  Felgi Lorinser to dla Twojego Mercedesa:

  • niepowtarzalne wzornictwo, charakterystyczne dla marki Lorinser Sportservice
  • nieprzeciętna wytrzymałość mechaniczna – odporność na deformacje
  • obniżona waga kół, polepszenie dynamiki i skuteczności hamowania, a w konsekwencji wydłużenie żywotności elementów zawieszenia i konstrukcji nośnej auta
  • podniesienie komfortu

  DOBIERZ DO AUTA


  5. PedalBox Sprintbooster

  Sprintbooster to urządzenie, które modyfikuje sygnał wysyłany ze sterownika pedału gazu do elektronicznej przepustnicy, aby zniwelować opóźnienia w reakcjach silnika na polecenia kierowcy. Dzięki Sprint Booster Twój samochód będzie lepiej przyspieszał, zyska moc bez zbędnych opóźnień, a Ty poczujesz się pewniej i bezpieczniej na drodze. Tuning pedału przyspieszenia ze Sprint Booster to prawdziwa przyjemność.

  Co zyska Twoje Mercedes z Sprint Booster?

  • lepsza dynamika jazdy
  • skrócenie czasu reakcji silnika na pedał gazu co najmniej o połowę

  DOBIERZ DO AUTA


  6. TUNING PEDAŁU GAZU I CHIP TUNING DTE Systems

  https://static.abstore.pl/design/accounts/b2c-stylauto/img/logo/logo-dte.png

  Bezpieczeństwo produktów DTE to najwyższy priorytet firmy. Modyfikacje są przeprowadzane w nowych pojazdach a dane oprogramowania są określane zawsze na stanowisku testowym MAHA. Do pojazdu trafiają tylko dokładnie przetestowane ulepszenia osiągów, które w obszernych seriach testów potwierdziły swoją przydatność do codziennego użytku i kompatybilność z silnikiem.

  POWER CONTROL

  • wzrost mocy i momentu obrotowego nawet do 30%
  • obniżenie kosztów paliwa nawet o 15%

  PEDAL BOX

  • większe przyspieszenie (nawet o 10%)
  • lepsza dynamika jazdy

  DOBIERZ DO AUTA


  7. KOSMETYKI SAMOCHODOWE - lakiery, pasty, spraye do tapicerki i in.

  Carlack

  Kosmetyki szwajcarskiego producenta Carlack pogodą zadbać o Twojego Mercedesa zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz. Łatwe w aplikacji i bezpieczne dla wszelkich powierzchni produkty umożliwiają łatwe czyszczenie i pielęgnację wszelkich powierzchni zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Do ich aplikacji nie potrzebne są specjalistyczne narzędzia i wiedza z jakich korzystają profesjonalne myjnie czy studia detailingowe.

  Co mówią nasi klienci?

  Lucjan

  O PowerControl X.:

  "W StylAuto kupiłem DTE - PowerControl X. Termin realizacji wraz z montażem trwał kilka dni od momentu złożenia zmówienia. Z boksem samochód zdecydowanie lepiej przyspiesza, co jest szczególnie ważne w trakcie manewrów wyprzedzania - jako Kierowca podróżujący z rodziną, czuje się na trasie zdecydowanie bezpieczniej. Dodatkowo mogę sterować urządzeniem z wnętrza samochodu poprzez aplikację na moim smartfonie. Co ciekawe mogę również ustawić czas, po którym boks włączy się, od momentu uruchomienia silnika. Zdecydowanie polecam produkt oraz sprzedawcę! "

  Tomasz

  O Sprintbooster

  Subaru Impreza WRX STi rocznik 2008 – po zmianie wydechu w StylAuto w 2012 roku na kompletny zestaw Supersprint i zainstalowaniu Sprintboostera w wersji drugiej auto zyskało nowe możliwości – wyraźny wzrost momentu obrotowego i szybszy do niego dostęp. Nawet delikatnie naciśnięcie pedału gazu wywołuje natychmiastową reakcję silnika i kół co ma kapitalne znaczenie przy dynamicznej jeździe - zyskałem lepszą kontrolę nad autem co w przypadku tego modelu ma duże znaczenie. Polecam wszystkim, którzy czerpią radość z jazdy!

  Przemek

  O Lorinser Power Modul :

  "ercedes GT4 43AMG EcoBoost – tylko firma Lorinser Sportservice miała ofertę dla mojego auta! Za kilkanaście tysięcy zwiększyłem moc z 368 HP do 440 HP i moment obrotowy z 548 Nm na 664 Nm! Zaoszczędziłem ponad 80 tys. decydując się na takie rozwiązanie osiągając parametry właściwe dla modelu GT4 53 AMG! Teraz wyłączając trakcję muszę uważać, bo znacznie łatwiej i szybciej zerwać przyczepność, ale w końcu o to czasami chodzi 😊! "

  Alicja

  O DTE Power Control+ wraz ze Sprint booster 3

  "Smart Fortwo 90PS – pomimo, że silnik smarta (poniżej 1000 ccm) nie grzeszy mocą instalacja power boxu w wersji PowerControl+ spowodowała odczuwalny wzrost mocy i przede wszystkim momentu obrotowego bez wpływu na spalanie - dalej przy dynamicznej jeździe to wynik bliżej 10 a nie 5 litrów na 100 km! Czip tuning zdecydowanie poprawia możliwości bezpiecznego włączania się do ruchu, znacząco skraca czas wyprzedzania na trasie a przede wszystkim poprawia płynność i skuteczność jazdy. Doskonałym uzupełnieniem tuningu dla tego małego, miejskiego auta okazał się Sprintbooster – za jego przyczyną znacząco wyeliminowałem ospałość reakcji skrzyni biegów tak charakterystyczną dla tego autka. Całość nie do przecenienia, miłośnicy Smartów zyskują jeszcze więcej frajdy z tego malucha, który teraz zachęca do dalszych wypadów gdzie nawet 500 km pokonasz z radością!"