Powłoka Ceramiczna firmy Maxolen

Powłoka ceramiczna firmy Maxolen

KUP TERAZ

Maxolen 77 Sioux Shield

Maxolen 77 Sioux Shield to uniwersalna powłoka ceramiczna do zabezpieczania zewnętrznych elementów pojazdu. Znakomicie sprawdza się jako zabezpieczenie lakieru, felg, szyb, elementów plastikowych oraz metalowych. Po zastosowaniu powłoki szklistość lakieru znaczenie zwiększa się, a znakomity efekt hydrofobowy zdecydowanie ułatwia utrzymanie pojazdu w czystości. Powłoka świetnie sprawdza się zarówno do konserwacji samochodów, jak i jednośladów, quadów, jednostek pływających oraz latających.

JAK TO DZIAŁA?

Powłoka wiąże się z lakierem tworząc warstwę zabezpieczającą o twardości 9H, dzięki czemu chroni lakier oraz pozostałe zabezpieczone elementy przed mikro rysami, ptasimi odchodami, szkodliwym promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak sól drogowa.

Trwałość powłoki, po uprzednim właściwym przygotowaniu lakieru określona jest na 2 do 3 lat.

APLIKACJA

 1. Upewnij się, że lakier został odpowiednio przygotowany do nałożenia powłoki ceramicznej Maxolen 77 Sioux Shield - nie posiada zarysowań oraz zanieczyszczeń, taki jak: smoła, lotna rdza, osady drogowe lub lakiernicze. W przypadku gdy lakier posiada wyżej opisane skazy konieczna jest korekta lakieru.
  *W zależności od twardości lakieru oraz ilości zarysowań zachęcamy do skorzystania z past polerskich z linii Maxolen Polish Max (podlinkowanie do strony maxolen.pl)
 2. Po umyciu pojazdu przy użyciu szamponu o neutralnym pH - Maxolen 13 Car Shampoo odtłuść powierzchnię, na którą chcesz nałożyć powłokę za pomocą preparatu Maxolen 103 Firewater.
 3. Nanieś kilka kropel powłoki ceramicznej Maxolen 77 Sioux Shield na aplikator Maxolen Z67A.
 4. Dokładnie rozprowadź produkt stosując metodę aplikacji od lewej do prawej strony zabezpieczanego elementu, a następnie od góry do dołu.
 5. W zależności od temperatury i wilgotności powietrza odczekaj od 5 do 10 min, a następnie delikatnie wypoleruj zabezpieczoną powierzchnię za pomocą 2-3 mikrofibr, aby dokładnie usunąć resztki powłoki.
 6. Po skończonej pracy pozostaw zabezpieczony pojazd na minimum 12 h w temperaturze pokojowej w celu utwardzenia się powłoki ceramicznej.
 7. W celu podwyższenia efektu hydrofobowego należy pokryć lakier powłoką hydrofobową Maxolen 77S Sioux Spray.
Felga BBS
Felga BBS
Felga BBS
Felga BBS
Felga BBS

WSKAZÓWKI

Przed przystąpieniem do aplikacji powłoki na całym elemencie, sprawdź jej działanie na niewielkim, mało widocznym miejscu.

Nakładaj powłokę w dobrze wentylowanym pomieszczeniu

Używaj maseczkę oraz rękawiczki ochronne

JAK DBAĆ O POWŁOKĘ?

 • Przynajmniej raz w miesiącu umyj pojazd na myjni ręcznej. Zwróć uwagę aby stosowana chemia miała neutralne pH.
 • Do osuszania samochodu nie używaj ściągaczek, jedynie miękkie ręczniki z mikrofibry.
 • Aby zwiększyć hydrofobowość powierzchni używaj jedynie produktu Maxolen 77S Sioux Spray
 • Nie należy myć pojazdu na szczotkowych myjniach automatycznych.

Zestaw powłoki ceramicznej kpl.

MAXOLEN (SET77) SIOUX SHIELD SET zestaw do aplikacji powłoki ceramicznej - trwałe zabezpieczenie lakieru przed zarysowaniami i niszczącym wpływem środowiska zewnętrznego, efekt hydrofobowy!

Indeks katalogowy: MAX-SET77(KPL)

 • Marka: Maxolen
 • NUMER MARKI: SET77
300,00 zł
Dostępne (10 szt.)
Realizacja do 2 dni

Ceramiczna powłoka ochronna (50ml)

MAXOLEN (77) SIOUX SHIELD ceramiczna powłoka do trwałej i długoterminowej ochrony lakieru, wysoce odporna na zadrapania i niszczące działania środowiska zewnętrzengo, z efektem hyrdofobowym

Indeks katalogowy: MAX-77(50ML)

 • Marka: Maxolen
 • NUMER MARKI: 77
189,00 zł
Dostępne (11 szt.)
Realizacja do 2 dni

Ceramiczna powłoka natryskowa (1L)

MAXOLEN (77S) SIOUX SPRAY ceramiczna powłoka ochronna z nano szkła w formie sprayu o silnych właściowościach hydrofobowych

Indeks katalogowy: MAX-77S(1L-a)

 • Marka: Maxolen
 • NUMER MARKI: 77S
91,00 zł
Dostępne (9 szt.)
Realizacja do 2 dni

Pasta polerska mocno ścierna (1L)

MAXOLEN (10200) PIRANHA CUT 8000 pasta do renowacji mocno zniszczonych lakierów wjednym kroku, do usuwania rys i zmatowień oraz korekt lakierniczych

Indeks katalogowy: MAX-10200(SM01)

 • Marka: Maxolen
 • NUMER MARKI: 102
167,00 zł
Dostępne (10 szt.)
Realizacja do 2 dni

Aplikator ceramiki

MAXOLEN (Z67A) APPLICATION SPONGE BLACK specjalny aplikator do 77 Sioux Shiled - dwuwarstwowa gąbka z twardszym uchwytem i miękką, cienką i wysokogatunkową pianką do aplikacji ceramiki

Indeks katalogowy: MAX-Z67A

 • Marka: Maxolen
 • NUMER MARKI: Z67A
10,00 zł
Dostępne (8 szt.)
Realizacja do 2 dni