Hamulce K-Sport Racing dla prawdziwych koneserów MOTO-SPORTU i miłośników TUNINGU

2021-11-19
K-Sport Racing to jedna z najbardziej uznanych marek projektujących i produkujących wysokowydajne układy hamulcowe, zestawy zawieszeń gwintowanych oraz pneumatycznych a także felg uzyskiwanych ekskluzywną metodą kucia.

K-SPORT RACING - WYSOKOWYDAJNE UKŁADY HAMULCOWE I ZESTAWY ZAWIESZEŃ DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW MOTO-SPORTU I MIŁOŚNIKÓW TUNINGU

K-Sport Racing to jedna z najbardziej uznanych marek projektujących i produkujących wysokowydajne układy hamulcowe, zestawy zawieszeń gwintowanych oraz pneumatycznych a także felg uzyskiwanych ekskluzywną metodą kucia.

Produkty K-Sport są kierowane do pasjonatów branży samochodowej, profesjonalnych zespołów motor-sportu a także miłośników tuningu samochodowego.

Już wiesz, które hamulce wybierzesz?
Sprawdź, czy oferujemy K-Sport do Twojego modelu auta!

Siedziba firmy wraz z działem projektowym, produkcyjnym, testowym a także centrum dystrybucyjnym mieści się na Tajwanie, co umożliwia szybką i sprawną obsługę klientów na wszystkich kontynentach świata.

Produkty opatrzone znakiem marki K-Sport Racing to wejście w świat sportów motorowych z gwarancją wysokiej jakości podzespołów, które otwierają nowe możliwości dla Twojego auta a Tobie dają jeszcze więcej zadowolenia z jazdy. Od samego początku istnienia firmy, 1995 rok, K-Sport Racing stawia na inwestycje w doskonałą jakość i obsługę oraz najnowsze technologie, co owocuje wysokim uznaniem na rynkach motorowych w Europie, Ameryce i Azji. Dodatkowo zestawy hamulcowe można znaleźć w wielu zwycięskich zespołach wyścigowych.

 • Wszystkie nowe projekty K-Sport są bardzo dokładnie sprawdzane na stanowiskach testowych w warunkach największych obciążeń - takim samym jak w profesjonalnych autach wyścigowych.
 • K-sport to systemy, które posiadają aprobatę: TUV / ISO 9001: 2015, TUV Osterreich w UE oraz FIA
 • cieszą się dużym uznaniem klientów w USA, Anglii, Japonii i 50 innych krajach.

Opakowanie i zawartość

 

 

Choć jeszcze mało popularne na rynku polskim, produkty K-Sport Racing cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem wśród miłośników kierownicy na całym świecie. Poszukujący rozwiązań i modyfikacji dzięki K-Sport Racing wkraczają w prawdziwy świat motorsportu i profesjonalnego tuningu bez względu na to, jakiego modelu samochodu dotyczą.

Co zyskują kierowcy dzięki montażowi elementów K-Sport Racing?

Przede wszystkim zastosowanie produktów K-Sport wpływa na jakość i skuteczność hamowania oraz większą stabilność prowadzenia auta. Waga pojazdu zostaje obniżona a co najważniejsze masa jego elementów nieresorowanych, co ma decydujący wpływ na trwałość podzespołów, skuteczność działania, bezpieczeństwo, lepsze przyspieszenia i opóźnienia, a nawet wpływa na obniżenie spalania.

Hamulce samochodowe najwyższej klasy - Ile to kosztuje?

Nie ma się co oszukiwać, nie są to produkty tanie, ale zawsze atrakcyjne cenowo w odniesieniu do nielicznych konkurentów oferujących systemy o porównywalnej jakości. Należy także pamiętać, że wiele z rozwiązań są autorstwa K-Sport – zostały opatentowane i są dostępne w sieci sprzedażowej K-Sport Racing. Ekskluzywność i gwarancja wysokiej jakości, precyzja wykonania oraz geneza powstawania z potrzeb profesjonalnego motor-sportu – efektem jest spełnienie najwyższych wymagań a uzyskiwane osiągi są warte oferowanej ceny.

Co wyróżnia K-Sport?

 • Zawieszenia gwintowane (możliwość regulacji w wielu zakresach i płaszczyznach);
 • Ultralekkie zestawy zawieszeń;
 • Systemy rozbudowanych układów hamulcowych o zmniejszonej masie
 • Najlepsze rozwiązania techniczne - zwiększają skuteczność hamowania, precyzję i powtarzalność reakcji na polecenia kierowcy;
 • Spełnienie bardzo indywidualnych wymogów klienta (dobór średnic tarcz, wzorów ich nacinania i typu mocowania, wyposażenia zacisków czy ich ażurowa konstrukcja „sport hollow”, systemu podwójnego hamulca tylnego typu dual fuel, EPB);
 • Szeroka paleta kolorystyczna oraz technologia wykończenia;
 • Możliwość zastosowania produktów K-Sport w samochodach, których produkcję już dawno zakończono ale również po najnowsze modele aut klasy premium sport.

Systemy hamulcowe K-Sport Racing to:

 • Kuty aluminiowy zacisk typu monoblok;
 • Tytanowe klipsy zapobiegające brzęczeniu;
 • Logo z Carbonu;
 • Możliwość wyboru rodzaju klocków dla zestawów - klocki hamulcowe uliczne, sportowe i wyścigowe, aby sprostać różnym wymaganiom;
 • Dwuczęściowe tarcze, z elementem centralnym z aluminium;
 • Konstrukcja wlotów łukowych w tarczach wentylowanych zapewnia lepszą funkcję odprowadzania ciepła obniżając temperaturę tarcz w krótkim czasie;
 • Zabezpieczenie antykorozyjne wszystkich części metalowych wykonano w ramach najlepszych, dostępnych technologii;
 • Szeroka gama kolorów: pomarańczowy, czarny, żółty, czerwony i czarny anodowany, ale i możliwość wyboru niestandardowego koloru z oferty ponad 20000 kolorów wg. kodów Axalta i PPG;
 • Oferta tarcz nawiercanych oraz nacinanych w jednakowej cenie;
 • Możliwość wykonania bruzdowania tarcz wg indywidualnego wzoru (za dopłatą);
 • Oferta specjalnego wykończenia polerowanych zacisków - srebrne, złote i tytanowe.

Już wiesz, które hamulce wybierzesz?
Sprawdź, czy oferujemy K-Sport do Twojego modelu auta!