Tuning BMW - co możesz zrobić dla swojego samochodu?

2021-06-30
Jako kierowca BMW, wiesz jak ważna jest precyzja i profesjonalizm. Marka kojarzona ze sportowym charakterem i wyjątkową linią nadwozia, wyposażoną w jedne z najlepszych silników na świecie. Twój samochód to kunszt współczesnej motoryzacji, ale może warto dodać od siebie coś wyjątkowego, co wyróżni go na tle pozostałych samochodów? Stwórz unikatowe BMW korzystając z bezpiecznych rozwiązań tuningowych w ofercie STYLAUTO.

1. UKŁADY WYDECHOWE DO BMW

Najwyższej jakości układy wydechowe, o doskonałym wykończeniu, z odczuwalną poprawą wydajności z jednoczesnym nadaniem niepowtarzalnej barwy dźwięku!

Wydechy SUPERSPRINT zapewnią Ci:

 • zwiększenie dynamiki auta o około 3-5 %
 • rasowe brzmienie
 • efektowne wykończenie

DOBIERZ DO AUTA


2. ZESTAWY HAMULCOWE DO BMW

https://static.abstore.pl/design/accounts/b2c-stylauto/img/loga-do-opisow/k-sport-logo.png

Zaciski z kutego aluminium, technologia i precyzja wykonania, zwiększona ilości tłoczków, powierzchnia klocków i średnica tarcz oraz ich konstrukcja (superlekka, wentylowana i nawiercana) ma kapitalny wpływ na trwałość, siłę i skuteczność hamowania. Zestaw K-SportRacing znacznie obniża masę nieresorowaną układu co poprawi komfort, bezpieczeństwo i jakość prowadzenia auta a lepsze schładzanie potwierdzi ich wartość w najtrudniejszych, ekstremalnych warunkach. K-SPORTRACING to także poprawa estetyki – samochód staje się wyjątkowy!

Hamulce K-SPORT wzbogacą Twoje auto o:

 • wyższą skuteczność hamowania
 • komfort podczas hamowania
 • sportowy look
 • DOBIERZ DO AUTA


  3. FELGI FONDMETAL

  Włoska marka z tradycjami sięgającymi 1908 roku. Pedantyzm i dążenie do doskonałości, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym zadecydowały, że firma jest jednym ze światowych liderów produkujących felgi z lekkich stopów. Realizowane projekty nakierowane są na uzyskanie maksymalnej wagi oraz doskonałej aerodynamiki przy najwyższych prędkościach.

  Fondmetal zdobył uznanie na torach wyścigowych na całym świecie, gdzie rozgrywały się najważniejsze wydarzenia związane z motosportem – niezawodność i szybkość stają się tam priorytetem.

  Felgi Fondmetal to dla Twojego BMW:

  • mniejsza waga koła
  • świetna wytrzymałość
  • wyjątkowy wygląd

  DOBIERZ DO AUTA


  4. PedalBox Sprintbooster

  Sprintbooster to urządzenie, które modyfikuje sygnał wysyłany ze sterownika pedału gazu do elektronicznej przepustnicy, aby zniwelować opóźnienia w reakcjach silnika na polecenia kierowcy. Dzięki Sprint Booster Twój samochód będzie lepiej przyspieszał, zyska moc bez zbędnych opóźnień, a Ty poczujesz się pewniej i bezpieczniej na drodze. Tuning pedału przyspieszenia ze Sprint Booster to prawdziwa przyjemność.

  Co zyska Twoje BMW z Sprint Booster?

  • lepsza dynamika jazdy
  • skrócenie czasu reakcji silnika na pedał gazu co najmniej o połowę

  DOBIERZ DO AUTA


  5. TUNING PEDAŁU GAZU I CHIP TUNING DTE Systems

  https://static.abstore.pl/design/accounts/b2c-stylauto/img/logo/logo-dte.png

  Bezpieczeństwo produktów DTE to najwyższy priorytet firmy. Modyfikacje są przeprowadzane w nowych pojazdach a dane oprogramowania są określane zawsze na stanowisku testowym MAHA. Do pojazdu trafiają tylko dokładnie przetestowane ulepszenia osiągów, które w obszernych seriach testów potwierdziły swoją przydatność do codziennego użytku i kompatybilność z silnikiem.

  POWER CONTROL

  • wzrost mocy i momentu obrotowego nawet do 30%
  • obniżenie kosztów paliwa nawet o 15%

  PEDAL BOX

  • większe przyspieszenie (nawet o 10%)
  • lepsza dynamika jazdy

  DOBIERZ DO AUTA


  7. KOSMETYKI SAMOCHODOWE - lakiery, pasty, spraye do tapicerki i in.

  Carlack

  Kosmetyki szwajcarskiego producenta Carlack pogodą zadbać o Twoje BMW zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz. Łatwe w aplikacji i bezpieczne dla wszelkich powierzchni produkty umożliwiają łatwe czyszczenie i pielęgnację wszelkich powierzchni zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Do ich aplikacji nie potrzebne są specjalistyczne narzędzia i wiedza z jakich korzystają profesjonalne myjnie czy studia detailingowe.

  Co mówią nasi klienci?

  Lucjan

  O PowerControl X.:

  "W StylAuto DTE - PowerControl X. Termin realizacji wraz z montażem trwał kilka dni. Z boksem samochód zdecydowanie lepiej przyspiesza, co jest szczególnie ważne w trakcie manewrów wyprzedzania - jako Kierowca podróżujący z rodziną, czuje się na trasie zdecydowanie bezpieczniej. Dodatkowo mogę sterować urządzeniem z wnętrza samochodu poprzez aplikację na moim smartfonie. Co ciekawe mogę również ustawić czas, po którym boks włączy się, od momentu uruchomienia silnika. Zdecydowanie polecam produkt oraz sprzedawcę! "

  Tomasz

  O Sprintbooster

  Subaru Impreza WRX STi rocznik 2008 – po zmianie wydechu w StylAuto w 2012 roku na kompletny zestaw Supersprint i zainstalowaniu Sprintboostera w wersji drugiej auto zyskało nowe możliwości – wyraźny wzrost momentu obrotowego i szybszy do niego dostęp. Nawet delikatnie naciśnięcie pedału gazu wywołuje natychmiastową reakcję silnika i kół co ma kapitalne znaczenie przy dynamicznej jeździe - zyskałem lepszą kontrolę nad autem co w przypadku tego modelu ma duże znaczenie. Polecam wszystkim, którzy czerpią radość z jazdy!

  Przemek

  O Lorinser Power Modul :

  "ercedes GT4 43AMG EcoBoost – tylko firma Lorinser Sportservice miała ofertę dla mojego auta! Za kilkanaście tysięcy zwiększyłem moc z 368 HP do 440 HP i moment obrotowy z 548 Nm na 664 Nm! Zaoszczędziłem ponad 80 tys. decydując się na takie rozwiązanie osiągając parametry właściwe dla modelu GT4 53 AMG! Teraz wyłączając trakcję muszę uważać, bo znacznie łatwiej i szybciej zerwać przyczepność, ale w końcu o to czasami chodzi 😊! "

  Alicja

  O DTE Power Control+ wraz ze Sprint booster 3

  "Smart Fortwo 90PS – pomimo, że silnik smarta (poniżej 1000 ccm) nie grzeszy mocą instalacja power boxu w wersji PowerControl+ spowodowała odczuwalny wzrost mocy i przede wszystkim momentu obrotowego bez wpływu na spalanie - dalej przy dynamicznej jeździe to wynik bliżej 10 a nie 5 litrów na 100 km! Czip tuning zdecydowanie poprawia możliwości bezpiecznego włączania się do ruchu, znacząco skraca czas wyprzedzania na trasie a przede wszystkim poprawia płynność i skuteczność jazdy. Doskonałym uzupełnieniem tuningu dla tego małego, miejskiego auta okazał się Sprintbooster – za jego przyczyną znacząco wyeliminowałem ospałość reakcji skrzyni biegów tak charakterystyczną dla tego autka. Całość nie do przecenienia, miłośnicy Smartów zyskują jeszcze więcej frajdy z tego malucha, który teraz zachęca do dalszych wypadów gdzie nawet 500 km pokonasz z radością!"

  Krzysiek

  DTE Power Control+ wraz ze PedalBox+

  "Mercedes C 43 AMG 367 KM – montaż zestawu DTE PowerControl oraz Pedal Boxu w firmie Stylauto we Wrocławiu sprawił, że mój Mercedes, który z natury miał zacięcie sportowe zyskał zupełnie nowe możliwości! Kasacja tzw. luzu pedału gazu przez Pedal Box i płynna regulacja przez iPhona tych dwóch urządzeń pozwala na dostrojenie trybów pod indywidualne preferencje kierowcy i bieżące warunki na drodze! Tym autem (mimo, że wersja kombi) skutecznie konkuruję weekendowych wyścigach torowych z autami stworzonymi głównie dla tych celów. W wersji z program maksymalnej mocy power boxa oraz tuningu pedału gazu w połączeniu z nastawem programu mercedesa supersport auto reaguje mocno bezpośrednio, co wywołuje natychmiastową reakcję na pedał gazu przy dodaniu jak i ujęciu co na biegu pierwszym doprowadza nawet do lekkich szarpnięć. Z drugiej strony charakter auta pozwala na długie, wakacyjne podróże rodzinne a tryb ECO cziptuningu faktycznie delikatnie ogranicza spalanie (o ok. 1-1,5L / 100km) jednocześnie dając lepsze możliwości przy wyprzedzaniu przez natychmiastowy dostęp do drzemiących rezerw mocy! Dziś nie wyobrażam sobie swojego AMG bez tego tuningu – dobra inwestycja w bezpieczeństwo i jeszcze większą frajdę z jazdy! "

  Wojt

  O Lorinser Power Modul + Sprint Booster 3

  "Mercedes C220d rocznik 2017 o mocy fabrycznej 170 KM – zakupiłem i zamontowałem moduł mocy we Wrocławiu u partnera niemieckiego tunera Sportservice Lorinser w Stylauto. Sprzedawca namówił mnie na dodatkowy „gadżet” poprawiający reakcję pedału gazu tzw. Sprintbooster. Kapitalne zestawienie! Przy programie maksymalnej mocy moduł Lorinsera podbił moc mojego Mercedesa do ponad 214 KM osiągając moment obrotowy 474 Nm, który na tym poziomie dostępny jest już od 1800 obr./minutę (wynik z hamowni)! Sprintbooster zdecydowanie poprawił reakcję na pedał gazu co w dieslu jest pewną udręką kierowców. Teraz wyprzedzanie wymagające zwiększenia prędkości do 200 km/h nie przysparza problemów a codzienna eksploatacja auta sprawia mi radość przy zachowaniu bardzo umiarkowanego poziomu spalania."