Jak nasi klienci oceniają produkty do TUNINGU dostępne w STYLAUTO?

2021-07-21
Trwa letnia promocja All in Tuning - wydaj 1000 zł a otrzymasz 100 zł. Sprawdź, co mówią zadowoleni klienci o produktach z kategorii TUNING w sklepie STYLAUTO i wybierz produkt dla siebie!

Co mówią nasi klienci?

Youngd

o Sprintbooster:

"Zamówiłem Sprint Booster po rekomendacji. Przybył w ciągu tygodnia i zainstalowałem go w mojej E- klasie 350 w ciągu pół godziny (wliczając w ten czas wyczyszczenie i przygotowanie pedału przyspieszenia). Bardzo łatwy w instalacji. Chociaż można użyć różnych ustawień, po prostu zostawiłem to tak, jak wyszło z pudełka. Gdy tylko prowadziłem samochód, poczułem różnicę. Żadnych wahań i znacznie wyraźniejsze przyspieszenie.
Bez dwóch zdań, jest to jedna z najlepszych modyfikacji, jakie zrobiłem! "

Arrie

O Sprintbooster

Mam Sprint Boostera i mogę powiedzieć, że znacznie zmniejsza opóźnienie przepustnicy. Czy po prostu robi to, zmieniając stosunek między naciśnięciem pedału a otwarciem przepustnicy, czy coś innego, to w sumie mnie nie obchodzi! Samochód jest znacznie przyjemniejszy w prowadzeniu w porównaniu do ustawień fabrycznych.

Lucjan

O PowerControl X.:

"W StylAuto zakupiłem do Audi A1 DTE - PowerControl X. Termin realizacji wraz z montażem trwał kilka dni od momentu złożenia zmówienia. Z boksem samochód zdecydowanie lepiej przyspiesza, co jest szczególnie ważne w trakcie manewrów wyprzedzania - jako Kierowca podróżujący z rodziną, czuje się na trasie zdecydowanie bezpieczniej. Dodatkowo mogę sterować urządzeniem z wnętrza samochodu poprzez aplikację na moim smartfonie. Co ciekawe mogę również ustawić czas, po którym boks włączy się, od momentu uruchomienia silnika. Zdecydowanie polecam produkt oraz sprzedawcę!"

Tomasz

O Sprintbooster

Subaru Impreza WRX STi rocznik 2008 – po zmianie wydechu w StylAuto w 2012 roku na kompletny zestaw Supersprint i zainstalowaniu Sprintboostera w wersji drugiej auto zyskało nowe możliwości – wyraźny wzrost momentu obrotowego i szybszy do niego dostęp. Nawet delikatnie naciśnięcie pedału gazu wywołuje natychmiastową reakcję silnika i kół co ma kapitalne znaczenie przy dynamicznej jeździe - zyskałem lepszą kontrolę nad autem co w przypadku tego modelu ma duże znaczenie. Polecam wszystkim, którzy czerpią radość z jazdy!

Przemek

O Lorinser Power Modul :

"Mercedes GT4 43AMG EcoBoost – tylko firma Lorinser Sportservice miała ofertę dla mojego auta! Za kilkanaście tysięcy zwiększyłem moc z 368 HP do 440 HP i moment obrotowy z 548 Nm na 664 Nm! Zaoszczędziłem ponad 80 tys. decydując się na takie rozwiązanie osiągając parametry właściwe dla modelu GT4 53 AMG! Teraz wyłączając trakcję muszę uważać, bo znacznie łatwiej i szybciej zerwać przyczepność, ale w końcu o to czasami chodzi 😊! "

Alicja

O DTE Power Control+ wraz ze Sprint booster 3

"Smart Fortwo 90PS – pomimo, że silnik smarta (poniżej 1000 ccm) nie grzeszy mocą instalacja power boxu w wersji PowerControl+ spowodowała odczuwalny wzrost mocy i przede wszystkim momentu obrotowego bez wpływu na spalanie - dalej przy dynamicznej jeździe to wynik bliżej 10 a nie 5 litrów na 100 km! Czip tuning zdecydowanie poprawia możliwości bezpiecznego włączania się do ruchu, znacząco skraca czas wyprzedzania na trasie a przede wszystkim poprawia płynność i skuteczność jazdy. Doskonałym uzupełnieniem tuningu dla tego małego, miejskiego auta okazał się Sprintbooster – za jego przyczyną znacząco wyeliminowałem ospałość reakcji skrzyni biegów tak charakterystyczną dla tego autka. Całość nie do przecenienia, miłośnicy Smartów zyskują jeszcze więcej frajdy z tego malucha, który teraz zachęca do dalszych wypadów gdzie nawet 500 km pokonasz z radością!"

Krzysiek

DTE Power Control+ wraz ze PedalBox+

"Mercedes C 43 AMG 367 KM – montaż zestawu DTE PowerControl oraz Pedal Boxu w firmie Stylauto we Wrocławiu sprawił, że mój Mercedes, który z natury miał zacięcie sportowe zyskał zupełnie nowe możliwości! Kasacja tzw. luzu pedału gazu przez Pedal Box i płynna regulacja przez iPhona tych dwóch urządzeń pozwala na dostrojenie trybów pod indywidualne preferencje kierowcy i bieżące warunki na drodze! Tym autem (mimo, że wersja kombi) skutecznie konkuruję weekendowych wyścigach torowych z autami stworzonymi głównie dla tych celów. W wersji z program maksymalnej mocy power boxa oraz tuningu pedału gazu w połączeniu z nastawem programu mercedesa supersport auto reaguje mocno bezpośrednio, co wywołuje natychmiastową reakcję na pedał gazu przy dodaniu jak i ujęciu co na biegu pierwszym doprowadza nawet do lekkich szarpnięć. Z drugiej strony charakter auta pozwala na długie, wakacyjne podróże rodzinne a tryb ECO cziptuningu faktycznie delikatnie ogranicza spalanie (o ok. 1-1,5L / 100km) jednocześnie dając lepsze możliwości przy wyprzedzaniu przez natychmiastowy dostęp do drzemiących rezerw mocy! Dziś nie wyobrażam sobie swojego AMG bez tego tuningu – dobra inwestycja w bezpieczeństwo i jeszcze większą frajdę z jazdy! "

Wojt

O Lorinser Power Modul + Sprint Booster 3

"Mercedes C220d rocznik 2017 o mocy fabrycznej 170 KM – zakupiłem i zamontowałem moduł mocy we Wrocławiu u partnera niemieckiego tunera Sportservice Lorinser w Stylauto. Sprzedawca namówił mnie na dodatkowy „gadżet” poprawiający reakcję pedału gazu tzw. Sprintbooster. Kapitalne zestawienie! Przy programie maksymalnej mocy moduł Lorinsera podbił moc mojego Mercedesa do ponad 214 KM osiągając moment obrotowy 474 Nm, który na tym poziomie dostępny jest już od 1800 obr./minutę (wynik z hamowni)! Sprintbooster zdecydowanie poprawił reakcję na pedał gazu co w dieslu jest pewną udręką kierowców. Teraz wyprzedzanie wymagające zwiększenia prędkości do 200 km/h nie przysparza problemów a codzienna eksploatacja auta sprawia mi radość przy zachowaniu bardzo umiarkowanego poziomu spalania."

PROMOCJA ALL IN TUNING

W te wakacje za każde wydane 1000 zł na produkty TUNING otrzymasz voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolny produkt w naszym sklepie!

SKORZYSTAJ

Autoryzowany dystrybutor Lorinser