Pedalbox+ Chip Tuning DTE Systems

PedalBox+ DTE Systems poprawia przyspieszenie nawet o +10% zależnie od modelu auta. Można go zamontować we wszystkich pojazdach z elektronicznym pedałem przyspieszenia. W sposób odczuwalny przyspiesza reakcję przepustnicy w Twoim pojeździe, działa niezależnie od rodzaju silnika! To oryginalny tuning pedału gazu najwyższej klasy, teraz również z funkcją sterowania przez aplikację.

Ruszaj szybciej, przyspieszaj lepiej, pewniej wyprzedzaj!

Możliwości PedalBox+ DTE Systems z aplikacją lub zadawane z klawiatury urządzenia

 • Strojenie pedału przyspieszenia za pomocą smartfona
 • 4 programy optymalizujące charakterystykę pedału przyspieszenia
 • Ponad 20 różnych ustawień w każdym programie
 • Funkcja pamięci - zapamiętuje ostatnio wybrane ustawienie
 • Automatyczne, zdalne aktualizacje oprogramowania
 • Proste połączenie z aplikacją tuningu silnika PowerControl X

Aplikację PedalBox można połączyć z aplikacją PowerControl co zwiększa możliwości strojenia całego systemu tuningu DTE z jednego narzędzia. Wystarczy przesunąć palcem po wyświetlaczu smartfona, aby kierowca miał pełną kontrolę nad połączonym systemem DTE. Aplikację PedalBox firmy DTE Systems można pobrać bezpłatnie z iTunes App Store i Google Play.

https://static.abstore.pl/design/accounts/b2c-stylauto/img/logo/logo-dte.pngDTE Systems GmbH  Nr 1 profesjonalnego tuningu w Niemczech już od 1996 roku opracowuje, produkuje i sprzedaje w ponad 60 krajach swoje systemy poprawiające wydajności silników dla aut osobowych, ciężarowych, ciągników oraz łodzi motorowych.

6 ważnych aspektów potwierdzających wysoką pozycję systemów DTE

 1. Poprawa wydajności przetestowana na stanowisku diagnostycznym i w eksploatacji! Bezpieczeństwo produktów DTE to najwyższy priorytet firmy. Modyfikacje są przeprowadzane w nowych pojazdach a dane oprogramowania są określane zawsze na stanowisku testowym MAHA. Do pojazdu trafiają tylko dokładnie przetestowane ulepszenia osiągów, które w obszernych seriach testów potwierdziły swoją przydatność do codziennego użytku i kompatybilność z silnikiem. W Państwa pojeździe zachowane są wszystkie funkcje ochronne sterowania silnikiem wraz z możliwością diagnostyki usterek w ASO. Nie są również przekraczane zalecane wartości spalin.
 2. Bez przekraczania granic wytrzymałości - nie do maksymalnych możliwości!
  Pryncypialną zasadą firmy jest zachowanie zdrowego dla pojazdu, bezpiecznego dostrojenia z wykorzystaniem możliwego potencjału, w ramach dopuszczalnej tolerancji. Celem bowiem nie są maksymalne osiągi a poprawa sprawności z zachowaniem optymalnej ochrony napędu tj. silnika, skrzyni biegów czy dyferencjału przed usterkami i zużyciem.
 3. Wyprodukowano w Niemczech
  Produkty tuningowe DTE Systems są produkowane w siedzibie firmy, zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości obowiązującymi w Niemczech.
 4. DTE Systems członkiem Association of German Automobile Tuners e.V.
  Prezes Stowarzyszenia Niemieckich Tunerów Samochodowych Prof. Buschmann podkreśla, że „Klienci tuningu przy zakupach powinni zwracać uwagę na potwierdzenie VDAT – pieczęć, która gwarantuje nabywany najwyższą jakość produktu”.
 5. Kompleksowe gwarancje (warunkiem jest montaż w specjalistycznym warsztacie)
  Firma daje gwarancje, które wykraczają poza prawo dotyczące satysfakcji swoich produktów i integralności z pojazdem.
 6. Certyfikat części TÜV serii PowerControl dostępny dla ponad 4000 modeli aut!
  Oznacza to, że wymaganą w Niemczech akceptację zmian można przeprowadzić w każdym centrum diagnostycznym w uproszczonych procedurach, która wówczas zajmuje kilka minut i jest przeprowadzana m.in. przez TÜV, DEKRA lub eksperta KÜS. Legalizacja jest możliwa bez złożonej i kosztownej indywidualnej certyfikacji (§21 StvZo).

Cena

Pokaż wyniki (2)
Chip Tuning Pedalbox
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

CHIP TUNING PedalBox+(withApp)

Tuning padału gazu, akcelerator pedału ze sterowaniem przez smartfona, do 10% lepsze przyspieszenie, ponad 20 poziomów regulacji czasu reakcji na pedał gazu, zwiększenie dynamiki auta

Indeks katalogowy: PB+A000.001

Podczas składania zamówienia prosimy o dodanie komentarza z danymi auta tj. marka, model, rok, pojemność i moc silnika.

Dostępne
Realizacja do 2 dni
1 199,00 zł -15% 1 019,15 zł brutto
Do przechowalni

CHIP TUNING PedalBox

Tuning padału gazu, do 10% lepsze przyspieszenie, ponad 20 poziomów regulacji czasu reakcji na pedał gazu, poprawa możliwości sportowego stylu jazdy, zwiększenie dynamiki auta

Indeks katalogowy: PBA000.001

Podczas składania zamówienia prosimy o dodanie komentarza z danymi auta tj. marka, model, rok, pojemność i moc silnika.

Dostępne
Realizacja do 2 dni
1 049,00 zł -15% 891,65 zł brutto
Do przechowalni