BBS Polska

2019-08-07
OD 2012 STYLAUTO jest autoryzowanym importerem felg BBS w Polsce, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

BBS Polska

Felgi premium.

OD 2012 STYLAUTO jest autoryzowanym importerem felg BBS w Polsce, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Sportowy design, niemiecka technologia i renoma, która stoi za BBS to takie połączenie, obok którego fani sportowych samochodów z klasą, również w Polsce nie mogą przejść obojętnie. Ekskluzywna marka z tradycjami wspiera rocznie ponad 25 najważniejszych imprez sportu samochodowego na całym świecie. BBS dostarcza koła do bolidów większości znanych teamów.

sprawdź ofertę detaliczną: Felgi BBS

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP DO OFERTY HURTOWEJ

Dlaczego BBS jest tak oczywistym wyborem?

Felga BBSHala produkcyjna w Schiltach w Badenii jest sercem BBS. Wysoka jakość produktów BBS nie nie jest dziełem przypadku. Fabryka w Niemczech od niemalże pół wieku dba o każdy najmniejszy szczegół tego, co wychodzi spod ich formy. W pojedynczym odlanym kole skrywa się wysoka jakość, pasja i wieloletnie doświadczenie. Producent pielęgnuje każdy projekt od początku do końca, od opracowania produktu po kontrolę końcową.

Inspiracja płynie z Niemiec

Felgi BBS do użytku ulicznego opierają na tej samej technologii, co koła sportowe. BBS wprowadza na rynek najnowocześniejsze technologie sportów motorowych. Genialny język projektowania i najnowocześniejsza produkcja to znaki rozpoznawcze BBS. Niezależnie od tego, czy koła są odlewane, flowforming czy kute, projekty BBS od dziesięcioleci kształtują i inspirują cały przemysł kół. Sekret BBS tkwi w tym, że konsekwentnie wprowadzają rewolucyjne innowacje w zakresie bezpośredniego połączenia między modelami kół sportowych a kołami ulicznymi.

Klient fanem i krytykiem

BBS nie boi się słów krytyki, wręcz przeciwnie uważnie nasłuchuje głosów pochodzących od swoich użytkowników. Jest więc możliwe, że klienci BBS są największymi fanami marki, ale też jej największymi krytykami. BBS liczy się ze zdaniem swoich klientów. Uwagi od użytkowników stanowią cenną część dalszego rozwoju, w pewnym sensie nadają kierunek nowym projektom. Nagrody z prasy branżowej w kraju i za granicą są najlepszym dowodem na to, że obrana strategia przynosi dobre efekty.

Czy koła są oryginalne?

Żeby sprawdzić i potwierdzić oryginalność kół wystarczy sprawdzić hologram. Każdy oryginalny hologram jest zabezpieczony i znajduje się w obręczy - ‘’Made in Germany’’. Hologram potwierdza autentyczność zestawu kołowego i dowodzi, że zakupiony produkt spełnia najwyższe standardy produkcji i jakości.

Co potwierdza jakość?

Już na etapie opracowywania produktu BBS sprawdza każdy projekt za pomocą analizy MES. Testy wytrzymałościowe są tak skonstruowane, żeby koła znacznie przekroczyły wymagane wartości norm. Nowoczesny zakład produkcyjny pozwala na przeprowadzenie kontroli rentgenowskiej każdego koła, który opuszcza fabrykę. Ponadto każde koło poddaje się specjalnej obróbce cieplnej.

Klasyczne koła jutra

BBS tworzy wzory kół, które wyprzedzają swój czas, tworzy obręcze, które inspirują i zachwycają. Felgi BBS zapewniają widoczną gołym okiem modyfikację pojazdu i są zdecydowanie czymś więcej niż tylko tuningowymi akcesoriami. Zakup wielokrotnie testowanych kół BBS nie niesie najmniejszego ryzyka, wręcz przeciwnie - to bezpieczna inwestycja.

Tylko renomowani partnerzy

Wyposażenie fabryczne odgrywa ogromną rolę i ma wpływ na efekt końcowy. Dlatego BBS współpracuje tylko z renomowanymi partnerami. Do specjalnych edycji kół, BBS wykorzystuje Nürburgring. BBS jest niezawodnym partnerem w zakresie wyposażenia OEM w segmencie produktów najwyższej jakości i technologii, między innymi dla Porsche Audi Sport, Mercedes-AMG, Alpina, Bentley i Lamborghini.

Felgi BBS - sprawdź ofertę

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP DO OFERTY HURTOWEJ