Ceramiczna powłoka ochronna 50ml

MAXOLEN (77) SIOUX SHIELD ceramiczna powłoka do trwałej i długoterminowej ochrony lakieru, odporna na zarysowania i niszczące działania środowiska zewnętrzengo, z efektem hyrdofobowym

Indeks katalogowy: MAX-77(50ML)

  • Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Koszt dostawy: od 20,00 zł
213,00 zł -39% 130,00 zł brutto / szt.
Do przechowalni

Cechy

Informacje dodatkowe
Zastosowanie:
  • Przeznaczenie: 77 Sioux Shield jest najlepszym produktem do trwałego, długoterminowego zabezpieczenia lakieru w technologii nanokrystalicznej powłoki ceramicznej. Po nałożeniu powłoka staje się twarda, odporna na ślady tarcia i niszczący wpływ środowiska zewnętrznego m.in. promienie UV, sole, kwasy, utlenianie itp. Zabezpieczona powierzchnia ceramiką Maxolen 77 Sioux Shield uzyskuje również długotrwały efekt hydrofobowy tj. odpycha wodę i brud co wpływa korzystnie na łatwość utrzymania powierzchni pojazdu w czystości. 77 Sioux Shield zwiększa połysk i głębię koloru.

Opis

Sposób użycia: Powierzchnia powinna być wolna od zadrapań, zanieczyszczeń i wcześniejszych powłok. Im dokładniejsze przygotowanie, tym lepszy efekt pod względem połysku, trwałości i kropelkowania. Użyj Maxolen 103 FIREWATER do wstępnego czyszczenia, aby dokładnie oczyścić powierzchnię - usuwa olej, silikon, woski, tłuszcz itp. Nałóż Maxolen 77 SIOUX SHIELD w niewielkich ilościach na aplikator do ceramiki Maxolen Z67A lub tamponik z delikatnej, niepylącej szmatki. Powłokę nakłada się równomiernie na powierzchnię w kierunkach pociągnięć poziomych i pionowych. Produkt nie może wyschnąć i musi nadawać się do polerowania. W zależności od temperatury i wilgotności może to wynosić od 5 do 10 minut, jednak optymalny czas pracy należy przetestować na małym obszarze. Po nałożeniu wypoleruj powierzchnię ściereczką z mikrofibry. Pozostawić powłokę do utwardzenia w temperaturze pokojowej przez co najmniej 12 godzin. Na koniec nałóż Maxolen 77S Sioux Spray!

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Odbiór w sklepie : od 0,00 zł
Kurier DPD przedpłata : od 20,00 zł
Kurier DPD pobranie : od 25,00 zł